צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מה חשוב לדעת על וו גרירה לרכב?


אם החלטתם לרכוש נגרר לרכב שלכם, עליכם יהיה לחבר את הנגרר באמצעות התקן מיוחד, אשר מאפשר חיבור של הנגרר לרכב ושומר עליו יציב ומחובר לאורך הנסיעה בצורה בטוחה.

חשוב לדעת כי כמו כל נושא הקשור לכלי הרכב גם שבנושא של הנגרר לרכב ישנן תקנות משלו. החוק מאפשר התקנת ווי גרירה בכל רכב כמעט בכל הרכבים אשר ניתן לראות היום על הכבישים בישראל.

במקרה של רכב שלא מותקן בהם התקן מובנה, חשוב להתקין וו גרירה אשר מתאים לכלי הרכב שלכם. התקנתו כמובן מחייבת רישום ברישיון הרכב כמו כל תוספת. המתקין לאחר ההתקנה ייתן לכם את האישורים המעידים על העבודה שביצע, איתם תיגשו אל משרד הרישוי לקבלת רישיון חדש.


נסיעה ברכב עם וו גרירה ללא רישום ברישיון הרכב אינה חוקית וצפויה בקנס. כמו כן, אין באפשרות לאבטח את הרכב כאשר הרישום אינו מתאים.

המתקין אליו תפנו חייב להיות מורשה מטעם משרד התחבורה, בדקו שיש ברשותו אישור ייצור מוצרי תעבורה. כאמור ההתקן לנגרר חייב להיות מותאם לכלי הרכב. כאשר ישנם שני סוגים: תפוח- מיועד גרירת משקלים של עד כ750 ק"ג, ומשולב- מיועדים לגרירת נגררים כבדים במיוחד, בדרך כלל לשימוש של בעלי מקצוע שונים, כאשר בשני המקרים ההתקן יכול להיות נשלף לפי בקשת הלקוח.
 

לוו גרירה נשלף מספר יתרונות על פני ההתקן הקבוע :

 
 
  • פתרון עבור רכבים בעלי לוחית רישוי נמוכה. התקן גרירה מסתיר את לוחית הרישוי ולכן הינו מהווה עבירה על החוק.


  • שמירה על המראה האסתטי של הרכב, הוא אינו פוגע בעיצוב המקורי של הרכב. כמו כן, ברכבי שטח הוא אינו פוגע בזווית הנטישה.

 
 
במידה ואתם משתמשים ברכב שלכם גם כאשר אינכם משתמשים בנגרר, הבחירה הטבעית ביותר עבורכם היא וו גרירה נשלף. הוא מותקן ונשלף בקלות ושומר על המראה האסתטי של הרכב, כאשר כך בעצם יש לכם יותר אופציות לשימוש ברכב שלכם, בלי קשר לסוג הרכב וגודלו.